Wynajem

Nasza oferta obejmuje wynajem busów i autokarów nie tylko na kursach regularnych z Warszawy do Modlina, Łodzi, Torunia i Płocka, ale także na trasach czarterowych.


Oferta wynajmu busów i autokarów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych Klientów. Aby sprostać wszystkim, nawet tym największym wymaganiom, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę naszych usług. Wypożyczamy zarówno duże autokary turystyczne jak i mniejsze busy (19 miejsc).

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej, Licencję Ministerstwa Infrastruktury oraz Licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób. Nasza działalność jest więc w pełni zgodna z ustawą o transporcie drogowym.

Nasze autobusy 1
Nasze autobusy 2

Wśród szczegółów naszej oferty znajdą Państwo:

 • wynajem autokarów wycieczkowych (przewóz osób zarówno w kraju jak i za granicą),
 • przewóz osób na wyjazdy firmowe, konferencje czy szkolenia (wynajem busa lub autokaru w zależności od ilości osób),
 • przewóz osób na różnego rodzaju uroczystości okolicznościowe (np. wynajem autokarów na wesele),
 • wynajem autokarów na wycieczki organizowane dla dzieci np. „zielone szkoły", kolonie itp. (wynajmowane autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa),
 • przewóz osób na różnego typu wydarzenia kulturalne i sportowe (wynajem autokarów/busów na koncerty,
 • festiwale, a także dla drużyn sportowych i kibiców),
 • przejazdy pielgrzymkowe (wynajem autokarów na trasy w kraju i za granicą, w tym także przejazdy objazdowe),
 • transport grup zorganizowanych i osób na lotnisko oraz odbiór z lotniska,
 • obsługa wycieczek we współpracy z biurami podróży (wynajem autokarów w pełni przystosowanych do długich podróży, z klimatyzacją, nagłośnieniem, WiFi oraz tabletem w każdym fotelu).

Zapytaj o dostępność – napisz na nasz adres info@modlinbus.pl


Wysokiej jakości nowoczesne pojazdy

Wynajmowane od nas pojazdy to wysokiej jakości autobusy marki Mercedes Benz Sprinter. Są one nowoczesne i dobrze wyposażone przez co zapewniają komfortową jazdę. Posiadają m.in. bardzo wygodne skórzane fotele, na których pokonanie długich tras nie stanowi żadnego problemu - pasażerowie nie odczuwają na nich zmęczenia ani też dyskomfortu spowodowanego przez wielogodzinne siedzenie.

Udogodnienia naszych pojazdów to:

 • skórzane fotele,
 • darmowy dostęp do WiFi,
 • klimatyzacja,
 • ogrzewanie,
 • sprzęt nagłaśniający,
 • tablet w każdym siedzeniu pojazdu.


Bezpieczeństwo i niezawodność

Wszystkie nasze pojazdy poddajemy systematycznej kontroli. Dowodem tego są oczywiście regularnie robione przeglądy techniczne. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wypożyczone od nas busy i autokary są całkowicie sprawne, a tym samym i bezpieczne. Co również ważne, nasze pojazdy przed każdym wyjazdem są jeszcze dodatkowo sprawdzane przez wykwalifikowanych pracowników w autoryzowanym serwisie.

Doświadczeni kierowcy

Obok dbałości o same pojazdy, bardzo dużą wagę przywiązujemy również do profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Wynajmowane przez nas busy i autokary prowadzone są więc przez doświadczonych kierowców o wysokich kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy. Ponadto naszych pracowników cechuje również rozwaga, cierpliwość i wysoka kultura osobista. Wypożyczając nasze pojazdy mają więc Państwo pewność najwyższej jakości, w pełni profesjonalnej obsługi.

Cena wynajmu busów

Nasza szeroka oferta to nie tylko komfort podróży, bezpieczeństwo oraz profesjonalna kadra, ale także i przystępny cennik usług. Zawsze staramy się oferować Państwu największą satysfakcję w możliwie jak najniższej cenie. Wynajem nie kosztuje dużo, a daje gwarancję jazdy w warunkach na najwyższym poziomie. Odpowiemy na każde zapytanie oraz dokonamy dokładnej kalkulacji kosztów usługi.


Zachęcamy do pisania na nasz adres info@modlinbus.pl