Dlaczego ModlinBus

Czy znasz już ModlinBus?


Linia ModlinBus powstała z myślą o wszystkich podróżnych, którzy cenią sobie wygodę dojazdu z Warszawy na lotnisko.
ModlinBus to nie tylko autobus na lotnisko w Modlinie – stale powiększamy sieć naszych połączeń, zawsze oferując dogodne przejazdy nowoczesnymi autobusami w atrakcyjnych cenach.

Tanie bilety
Zgodnie z naszą zasadą „Planujesz-Zyskujesz” ceny przejazdów zaczynają się już od 9 zł! To taniej niż podróż pociągiem czy samochodem. Wystarczy odpowiednio wcześniej kupić bilet przez Internet. Dzięki elastycznemu cennikowi – podobnie jak w liniach lotniczych – bilety kupowane z dużym wyprzedzeniem są zaskakująco tanie.

Kursy dopasowane do lotów
Dla Twojej wygody rozkład jazdy ModlinBus dopasowany został do godzin lotów obowiązujących na Lotnisku Warszawa Modlin. Są one stale monitorowane aby zaoferować Tobie najdogodniejsze godziny przyjazdu na lotnisko, jak również zmniejszyć do minimum czas oczekiwania na autobus po przylocie.

Ekspresowe przejazdy
Mając na uwadze Twoje oczekiwania zaoferowaliśmy taką lokalizację przystanków, która umożliwi dojazd do Modlina nawet w 55 minut.

Komfort podróży
Posiadamy tylko nowe autobusy spełniające najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz komfortu. Każdy autobus wyposażony został w bezpłatny dostęp do Internetu abyś nie tracił kontaktu z najbliższymi w trakcie podróży. Skórzane, rozkładane fotele, system multimedialny, czy klimatyzacja to niezbędne elementy posiadanego wyposażenia, które sprawią, że podróż będzie największą przyjemnością.

Podróż bez przesiadek
Wiemy, że dojazd na lotnisko Modlin lub Okęcie związany jest z posiadaniem bagażu, a każda zmiana środka transportu powoduje niepotrzebny stres. Dlatego wybierając ModlinBus nie będziesz musiał się przesiadać. Niezależnie czy jedziesz autobusem z Warszawy czy Łodzi. Pamiętaj, zawsze zatrzymujemy się bezpośrednio pod drzwiami terminala. Nie trać czasu i nerwów na zbędne przesiadki, wejdź na pokład, usiądź wygodnie i już z nami rozpocznij swoją podróż.