Rozkłady

Płock - Modlin

Połączenie Płock – Lotnisko Warszawa Modlin

Dojazd na trasie Płock – Lotnisko Warszawa Modlin

Zastanawiasz się jak najlepiej dojechać z Płocka na Lotnisko w Modlinie i z powrotem?

Skorzystaj z naszej oferty i podróżuj tanio oraz wygodnie!

Skorzystaj z naszej taniej oferty bezpośredniego przejazdu na trasie z Płocka do lotniska w Modlinie i z powrotem. Podróżując OKbusem zaoszczędzisz czas i pieniądze – dojedziesz na miejsce szybko, bez konieczności przesiadek, które wiążą się także z niepotrzebnymi kosztami. Z nami na lotnisko dotrzesz zawsze bezpośrednio i na czas!

Na trasie Płock – Lotnisko Warszawa Modlin autobusy OKbus kursują regularnie 4 razy dziennie. Co niezwykle istotne, nasz rozkład jazdy dostosowany jest do rozkładu lotu samolotów. Korzystając z naszych usług transportu podróż na lotnisko nie będzie dla Ciebie żadnym problemem!

Dlaczego warto podróżować OKbusem na trasie Płock - Warszawa?

- Oferujemy najlepszą cenę w najwyższym standardzie jazdy

- Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo jazdy – nasze autobusy są nowoczesne i dobrze wyposażone (z klimatyzacją, regulowanymi siedzeniami, darmowym WiFi oraz w pełni funkcjonalny m systemem rozrywki pokładowej)

- Zapewniamy bezpośrednie połączenie na trasie Płock – Lotnisko Warszawa Modlin i wygodny rozkład jazdy - nasze autobusy kursują 4 razy dziennie i są dopasowane do rozkładu lotu samolotów

Nie czekaj dłużej, KUP BILET już teraz! Kupując bilet online zapłacisz już od 9 zł.!

Interesują Cię inne tanie połączenia?

Sprawdź naszą ofertę innych połączeń.

Zobacz połączenie Płock – Warszawa Centrum