Cennik

Poniżej prezentujemy ceny w zależności od sposobu zakupu. Zanim kupisz bilet, sprawdź nasze ceny online!

UWAGA! W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług informujemy, że od dnia 01.01.2020 fakturę VAT wystawiamy jedynie przy zakupie biletów w punkcie sprzedaży Lotnisko Warszawa-Modlin oraz zakupionych on-line.

1. Zakup przez Internet
W promocji „Planujesz – Zyskujesz!” możesz kupić bilet on-line na dowolny kurs ModlinBus w cenie już od 9 zł. Na wzór systemów sprzedaży stosowanych w liniach lotniczych nasz system premiuje osoby kupujące bilety na długo przed datą odjazdu. Dodatkowo DOSTAJESZ GWARANCJĘ miejsca.
Sprawdź cenę biletów w internetowym systemie sprzedaży, zostań szczęśliwym pasażerem i oszczędź ponad 70%.
Pamiętaj, liczą się szybkość i dobry plan!

KUP BILET

* Zmiana / zwrot biletów z/do przystanków Toruń, Włocławek oraz Płock jest możliwa poprzez skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Dane kontaktowe są dostępne w sekcji Kontakt.


2. Bilet normalny
Niezależnie czy kupujesz bilet w naszym punkcie kasowym, czy bezpośrednio u kierowcy obowiązuje podstawowa cena na wszystkie bilety. Kupując bilety przed odjazdem ryzykujesz, że wszystkie miejsca mogą zostać wyprzedane i akurat dla Ciebie nie będzie miejsca.

KUP BILET


3. Bilet ulgowy
Zakup takiego biletu jest możliwy dla dzieci w wieku 2 - 12 lat, czyli analogicznie jak to ma miejsce w przypadku wszystkich linii lotniczych. Cena zakupu przez Internet oraz w autobusie i w naszym kiosku na lotnisku jest taka sama.
UWAGA: zanim kupisz bilet, sprawdź cenę w naszym systemie Internetowywm. Cena promocyjna może być niższa od ulgowej.

Niemowlęta i małe dzieci w wieku do 0-2 lat podróżują bezpłatnie. Dla bezpieczeństwa dziecka zalecamy zabranie nosidełka.

KUP BILET