Aktualności

 • KLIKNIJ w wybranego ucznia i ODBIERZ PREZENT. Nawet -20%!

  09/10/2018

  14 października DZIEŃ NAUCZYCIELA :) Pamiętacie jaki był wasz ulubiony przedmiot w szkole? Każdy z nas miał belfra, któremu uwielbiał dokuczać. A może wasze Pociechy są mistrzami nauk ścisłych, kręci je literatura lub grają w szkolnej drużynie piłkarskiej? U nas nie ma granic wieku! I aby SZKOŁA kojarzyła się przyjemnie, mamy dla Was SZKOLNY PREZENT. Wystarczy wybrać jednego UCZNIA i odebrać kod rabatowy na podróże pomiędzy Lotniskiem Modlin, a Warszawą i Łodzią.

  Więcej
 • Odbierz JESIENNY PREZENT! Kliknij w WYBRANEGO GRZYBKA!

  25/09/2018

  Sezon na podgrzybki, prawdziwki i maślaki powoli się kończy... Jesteśmy jednak pewni, że wędrówki po lasach Mazowsza pozwolą spóźnialskim uzupełnić zapasy! Z tej okazji ModlinBus ma dla Ciebie JESIENNY PREZENT! Wystarczy wybrać jednego GRZYBKA i odebrać kod rabatowy na podróż pomiędzy Lotniskiem Modlin, a Warszawą. Kosze i kalosze gotowe?

  Więcej
 • NOWA PULA biletów już od 9 zł! Zarezerwuj podróż na listopad i grudzień! *

  18/09/2018

  Wielkimi krokami zbliża się jesień, zanim się obejrzymy zawita listopad i grudzień! Planujesz w tym czasie lot w cieplejsze miejsce na świecie z Lotniska Modlin? Trafiłeś idealnie! KUP teraz BILETY dostępne już od 9 zł na podróże do 20 grudnia 2018r.

  Więcej
 • ​Łączymy siły! Nowe połączenia z Torunia, Włocławka i Płocka na Lotnisko Modlin.

  28/08/2018

  Modlinbus rozpoczął współpracę z CityBus24.com. Pasażerowie z Torunia, Włocławka i Płocka otrzymują możliwość rezerwacji podróży na Lotnisko Modlin w bardziej dogodnych godzinach, które są dopasowane do oczekiwań podróżnych.

  Więcej
 • NOWA PULA biletów już od 9 zł! Zarezerwuj podróż na wrzesień i październik!

  19/07/2018

  Wrzesień i październik za chwilę! Planujesz wspaniałe podróże? Masz już zarezerwowany lot Ryanair na Lotnisko Modlin? KUP teraz BILETY już od 9 zł na podróże do 27 października 2018!

  Więcej