Nowości ModlinBus na sezon zimowy

Nowości ModlinBus na sezon zimowy

02/10/2015

Dopasowanie do potrzeb pasażerów to nasz priorytet. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka nowości, które koniecznie musisz zobaczyć!

15 000 biletów za 9 zł już jest dostępnych!
Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego udostępniliśmy ogromną liczbę blisko 15 000 biletów za 9 zł. W myśl naszej zasady „Planujesz – Zyskujesz” premiujemy osoby decydujące się na zakup biletów z dużym wyprzedzeniem. W systemie rezerwacyjnym znajdują się bilety aż do marca 2016. Nie czekaj na zakup biletu zbyt długo. Tanie bilety szybko znikają. Sprawdź nasz nowy system rezerwacyjny i już dziś zaplanuj swoją podróż.

Planujesz podróż z Łodzi?
Czeka Cię niezwykła niespodzianka, a podróż już nigdy nie będzie taka, jak dawniej. Od października kursy będą realizowane przez najlepiej przystosowane do Twoich potrzeb, nowoczesne autobusy - Scania Touring. Z myślą o najwyższym komforcie i przyjemności podróży, zostały wyposażone w bezpłatne wifi, gniazdka przy każdym siedzeniu oraz niezwykle wygodne skórzane fotele z szerokim zakresem regulacji.

Zimowa nuda? Na pewno nie z ModlinBus!
System rozrywki pokładowej to norma nie tylko w drodze z Bydgoszczy. Świetny film, emocjonujące gry, a może muzyka? To wszystko i wiele więcej jest już na wyciągnięcie ręki na trasie z Łodzi do Warszawy. Dzięki 9-calowym tabletom zainstalowanym w każdym fotelu, podróż stała się niezwykle przyjemna. Możecie korzystać z biblioteki prawie 100 filmów i seriali, czy pograć w kultowe gry.

Nowa strona – Nowe możliwości
Nasza strona internetowa została całkowicie odmieniona. Przejrzysta grafika oraz nowa wyszukiwarka połączeń, czy ulepszony moduł zarządzania rezerwacją to tylko drobna część z ułatwień jakie wprowadziliśmy myślą o Tobie. Dzięki tym rozwiązaniom szybciej i łatwiej odnajdziesz potrzebne informacje. Przekonaj się już teraz!