NOWA USŁUGA! PEWNY DOJAZD > Taxi na Lotnisko Modlin + zwrot za bilet!

NOWA USŁUGA! PEWNY DOJAZD > Taxi na Lotnisko Modlin + zwrot za bilet!

10/11/2017

W przypadku, gdy autobus spóźni się ponad 35 minut nasze Biuro Obsługi Klienta rezerwuje dla Ciebie specjalny przejazd TAXI. Warto dodać, że cena dojazd taksówką z Centrum Warszawy na Lotnisko Warszawa/Modlin może wynieść nawet 150 zł. Kupując ten wariant masz pewność, że dojedziesz na lotnisko na czas, a my pokryjemy koszty!

Bez wątpienia jest to nowość na polskim rynku transportowym! Wiedząc jak bardzo naszym klientom zależy na punktualnym dojeździe na lotnisko, postanowiliśmy zapewnić im transfer na czas!

Dodatkowy koszt usługi wynosi 9 zł.

PEWNY DOJAZD - ZWROT KOSZTU BILETU

Zyskujesz gwarancję zwrotu 100% wartości biletu w przypadku gdy autobus spóźni się 35 minut! Najważniejsze w tej usłudze jest możliwość otrzymania takiego zwrotu po godzinie odjazdu autobusu przedstawionej w rozkładzie jazdy. Wystarczy, że przy zakupie biletu zaznaczysz tę opcję i będziesz miał pewność, że poniesione koszty zostaną Tobie zwrócone!

Dodatkowy koszt usługi wynosi 4 zł.

PEWNY DOJAZD - OFERTA ŁĄCZONA - DOJAZD NA LOTNISKO TAKSÓWKĄ ORAZ ZWROT KOSZTU BILETU

Dla najbardziej wymagających podróżników mamy również przygotowana ofertę łączoną! Jest to połączenie dwóch powyższych wariantów. Oznacza to, że w przypadku opóźnienia odjazdu autobusu na lotnisko powyżej 35 minut otrzymasz nie tylko pełny zwrot ceny biletu, ale również zawieziemy Ciebie taksówką na lotnisko na nasz koszt.

Dodatkowy koszt usługi wynosi 9 zł.


Wybierz zabezpieczenie swojej podróży. To proste!

Ceny oraz dostępność usługi oferowane są w zależności od trasy. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem.