Nowa strona - nowe możliwości

Nowa strona - nowe możliwości

23/06/2015

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca... Gdy jedni już powrócili z letnich podróży, inni wciąż odliczają dni do upragnionego urlopu. Jeszcze inni dopiero planują wyjazd i poszukują najciekawszych ofert.

Dla tych ostatnich, ciekawą propozycją może być duży wybór tanich połączeń z lotniska w Modlinie. Europejskie miasta takie jak Marsylia, Barcelona, czy Rzym kuszą wspaniałą pogodą i atrakcjami turystycznymi również jesienią – wystarczy brać urlop, pakować się i jechać.

Jechać, ale jak? Wielu podróżnych wciąż zadaje sobie pytanie "jak dojechać na lotnisko w Modlinie?". Usłyszeć można różne odpowiedzi, ale jeśli szukamy naprawdę komfortowego transportu, który na dodatek jest tani i można na nim polegać, wybór jest tylko jeden. Bez względu na to, czy wyruszamy z Warszawy, Łodzi, lub innych miast, autobus do Modlina to bezkonkurencyjne rozwiązanie.


Po pierwsze, ModlinBus to jedyny przewoźnik oferujący przejazd na lotnisko Modlin bez przesiadek - pod same drzwi terminalu. Każdy, kto próbował przesiadać się z jednego środka transportu do drugiego z bagażami lub dziećmi, doceni wygodę bezpośredniego dojazdu.

Po drugie, liczą się warunki podróży. Tutaj obowiązkowe są klimatyzacja (w szczególności latem), wygodne fotele i darmowy dostęp do Wi-Fi. Wszystkie te udogodnienia są standardem w autobusach ModlinBus. Dodatkowo, na wybranych trasach pasażerowie mogą korzystać z wyjątkowego sytemu rozrywki pokładowej z ponad 100 filmami! Dzięki temu, pierwszy etap każdej podróży z Modlina lub Warszawy staje się prawdziwą przyjemnością.

Po trzecie to, co dla niektórych najważniejsze, czyli cena. I w tym przypadku ModlinBus ma dla wszystkich najlepszą propozycję. Bilety na autobus do Modlina na stronie modlinbus.pl można kupić już za zaledwie 9 złotych (w przedsprzedaży internetowej). Oferując najniższe ceny dojazdu kierujemy się zasadą "planujesz -zyskujesz" - warto się pośpieszyć i sporo zaoszczędzić!

A zatem: wystarczy brać urlop, pakować się i jechać... o ile nie możemy pomóc w pierwszych dwóch rzeczach, jeśli chodzi o dojazd do Modlina i na lotnisko, mamy ciekawą propozycję - naszą nową stronę internetową, dzięki której łatwo i szybko zaplanujesz pierwszy etap wymarzonej podróży!


Życzymy przyjemnych podróży i udanych wakacji!

Zespół ModlinBus